Monday, February 27, 2012

Tigergrab, 503 sPz.Abt., Potash 1944, FINISHED

Today I'm proud to present the finally finished Tigergrab project. The scene presents a destroyed Tiger I from 503 sPzAbt in Potash, Ukraine, early 1944. More details about this build will be available in some european modelling magazines. Stay tuned.
Enjoy as I did building this little dio.

7 comments:

 1. Great to see this one done. Well done on the mud it looks the bomb!

  Cheers

  ReplyDelete
 2. Wszystko ładnie ale, czy uświadczymy kiedyś jakiś figurek Polaków z września z 1939r. z pod Twojej ręki Radku?

  ReplyDelete
 3. Your realisations is excellent

  ReplyDelete
 4. Thank you for comments gentlemen!
  Figurki WP mam w planach, muszę jeszcze zgromadzić materiały potrzebne do zrealizowania paru pomysłów z września '39. Wcześniej jednak mam zamiar zrealizować temat powstańczy ;)

  ReplyDelete
 5. Witaj Radku , obserwuję twoje prace od pewnego czasu i mogę stwierdzić jedno są naprawdę klimatyczne i na wysokim poziomie. Natomiast Tygrys ..hmmm wymalowany zacnie , figury jak zawsze top wykonanie, natomiast martwi mnie brak śladów błocka na gąskach , wygląda to tak, jak by go zrzucili z pewnej wysokości w to konkretne miejsce i nie ruszali, brakuje mu "walki z żywiołem ";) , ale to tylko taka sugestia .
  pokłony
  Tomek

  ReplyDelete
 6. Czołem Tomku,
  Jeśli przyjrzysz się dokładnie zdjęciu, które posłużyło mi za inspiracje to zauważysz, że gąsienice czołgu nie są zapchane błotem. Czołg stał w parku remontowym, przypuszczam, że kiedy go tam zaholowano był jeszcze mróz a gdy przyszły roztopy po prostu zapadł się w miękkim podłożu. Taka jest moja wersja ;) W każdym razie dzięki za sugestie.
  Radek

  ReplyDelete