Wednesday, September 24, 2008

"Pan Tadeusz", #6

Zgodnie z obietnicą zamieszczam nowe zdjęcia z postępów prac nad winietką. Figurki w zasadzie gotowe, trzeba je jeszcze zagruntować, przeszlifować i oczyścić i można brać się za malowanie. Do podstawki dodałem już trawę. Dach domu jest zagruntowany, przeszlifowany i w zasadzie gotowy do malowania.

The delayed update on this thread. The roof is ready for painting, I already applied a layer of primer. The figures are ready for priming, sanding and painting.
Na podstawkę zamierzam jeszcze dodać trochę kwiatów oraz dwa krzaki okalające ławkę. Co prawda na ilustracji widnieje tylko jeden, ale postanowiłem wykazać więcej własnej inwencji i dodać drugi. Do wykonania krzaków posłużę się fototrawionymi liśćmi firmy Aber, które przymocuję do suszonej komosy ciernistej:

I already applied grass to the base and now I'm going to start working on two bushes. On the picture that inspired me for this work there's only one but I decided to make two. For creating a realistic effect I'm going to use Aber's photoetched leaves attached to a sea foam.


Kilka zdjęć z przymierzonymi do podstawki figurkami.

Couple of photos showing the figures:2 comments:

  1. Nareszcie podgoniłeś z tą scenką. Już wygląda nieźle!

    ReplyDelete
  2. Dzięki Marcinie, niedługo koniec :)

    Radek

    ReplyDelete